Matches Dec 20, 2023

matchday 16
Union Berlin 1.FC Union Berlin 2:0 1.FC Köln 1.FC Köln
 
VfL Wolfsburg VfL Wolfsburg 1:2 Bayern Munich Bayern Munich
 
VfB Stuttgart VfB Stuttgart 3:0 FC Augsburg FC Augsburg
 
Heidenheim 1.FC Heidenheim 1846 3:2 SC Freiburg SC Freiburg
 
B. Leverkusen Bayer 04 Leverkusen 4:0 VfL Bochum VfL Bochum
 
E. Frankfurt Eintracht Frankfurt 2:1 Borussia Mönchengladbach Bor. M'gladbach
matchday 18
Barcelona FC Barcelona 3:2 UD Almería UD Almería
 
Athletic Athletic Bilbao 1:0 UD Las Palmas UD Las Palmas
 
Villarreal Villarreal CF 3:2 Celta de Vigo Celta de Vigo
matchday 17 R. Strasbourg RC Strasbourg Alsace 2:1 LOSC Lille LOSC Lille
  Stade Reims Stade Reims 1:0 Le Havre AC Le Havre AC
  Toulouse FC Toulouse 1:2 AS Monaco Monaco
  Montpellier Montpellier HSC 1:1 Olympique Marseille Marseille
 
Olympique Lyon Olympique Lyon 1:0 FC Nantes FC Nantes
  Stade Brestois Stade Brestois 29 4:0 FC Lorient FC Lorient
 
OGC Nice OGC Nice 2:0 RC Lens Lens
 
Paris SG Paris Saint-Germain 3:1 FC Metz FC Metz
  Clermont Foot Clermont Foot 63 1:3 Stade Rennais FC Stade Rennais
Group D Young Africans Young Africans SC 3:0 Medeama SC Medeama
Group A Modern Future Modern Future FC 0:0 USM Alger USM Alger
  SuperSport Utd. SuperSport United 2:1 Al-Hilal Benghazi Al-Hilal B.
Group B Sagrada Grupo Desportivo Sagrada Esperança 0:0 Zamalek SC Zamalek
  SOAR SOAR Academie 0:2 Abu Salim Club Abu Salim Club
Group C Dreams FC Dreams FC 4:0 Académica Petróleos do Lobito Aca. Lobito
  Club Africain Club Africain Tunis 3:0 Rivers United FC Rivers United
Group D Diables Noirs Diables Noirs Brazzaville 1:1 Renaissance de Berkane RS Berkane
  Stade Malien Stade Malien 1:0 Sekhukhune United FC Sekhukhune
matchday 20
B. Dortmund II Borussia Dortmund II postponed Preußen Münster Pr. Münster
 
SC Verl SC Verl 1:1 FC Viktoria Köln Viktoria Köln
 
Arm. Bielefeld Arminia Bielefeld 0:1 SG Dynamo Dresden Dynamo Dresden
 
W. Mannheim SV Waldhof Mannheim 1:0 TSV 1860 Munich 1860 Munich
 
MSV Duisburg MSV Duisburg 4:2 SC Freiburg II SC Freiburg II
matchday 21 UTA Arad UTA Arad 2:2 CS Universitatea Craiova CS U Craiova
  FCV Farul FCV Farul Constanta 0:0 FC Rapid Bucharest Rapid
matchday 17
Kayserispor Kayserispor 3:4 Fenerbahce Fenerbahce
 
Galatasaray Galatasaray 1:0 Fatih Karagümrük Karagümrük
 
Antalyaspor Antalyaspor 0:0 Kasimpasa Kasimpasa
matchday 12 Aberdeen FC Aberdeen FC 2:1 Livingston FC Livingston FC
  Rangers Rangers FC 2:0 St. Johnstone FC St. Johnstone
matchday 15 Aris Saloniki Aris Thessaloniki 2:2 PAS Lamia 1964 PAS Lamia
  Volos NPS Volos NPS 0:3 Panathinaikos Athens Panathinaikos
matchday 9 OFI Crete U19 OFI Crete U19 postponed Olympiacos Piraeus U19 Olympiacos U19
  AEK Athens U19 AEK Athens U19 postponed PAOK Thessaloniki U19 PAOK U19
matchday 14 Tubize-Braine R Union Tubize-Braine 4:1 RRC Hamoir RRC Hamoir
  UR La Louvière UR La Louvière Centre 3:1 RRC Stockay-Warfusée Stockay
matchday 19 Cercle Brugge Cercle Brugge 3:0 KV Kortrijk KV Kortrijk
  KV Mechelen KV Mechelen 3:0 Standard Liège Standard Liège
matchday 9 Radnicki 1923 FK Radnicki 1923 Kragujevac 1:0 FK Radnik Surdulica Radnik
  Partizan FK Partizan Belgrade 2:1 Red Star Belgrade Red Star
matchday 2 Cracovia Cracovia 2:0 Legia Warszawa Legia Warszawa
matchday 14 Al-Arabi Al-Arabi SC 3:1 Al-Orobah FC Al-Orobah
  Al-Bukiryah Al-Bukiryah FC 2:2 Al-Adalah FC Al-Adalah
  Al-Safa Al-Safa FC 1:1 Al-Najma SC Al-Najma
matchday 9 Al-Ain FC Al-Ain FC 4:1 Khor Fakkan SSC Khor Fakkan
  Sharjah FC Sharjah FC 1:1 Shabab Al-Ahli Club Shabab Al-Ahli
Final FK Partizani FK Partizani 1:0 KF Egnatia KF Egnatia
matchday 7 Bangor 1876 Bangor 1876 1:4 Flint Town United Flint Town
  Buckley Buckley Town 2:3 Llandudno FC Llandudno
Round of 16
Inter Inter Milan 1:2 AET Bologna FC 1909 Bologna
Second Round ADO Den Haag ADO Den Haag 2:0 Sparta Rotterdam Sparta R.
  GVVV GVVV Veenendaal 1:6 NEC Nijmegen NEC Nijmegen
  RKAV Volendam RKAV Volendam 0:1 AFC Amsterdam AFC Amsterdam
  HHC Hardenberg HHC Hardenberg 2:3 AET AZ Alkmaar AZ Alkmaar
 
Feyenoord Feyenoord Rotterdam 2:1 FC Utrecht FC Utrecht
matchday 13 PO A.-Onisilos PO Achyronas-Onisilos (2014 - 2022) 1:2 Olympiakos Nicosia Olympiakos N.
  PO Xylotymbou PO Xylotymbou 1:2 ENAD Polis Chrysochous ENAD
  Digenis Morfou Digenis Akritas Morfou 0:1 AO Agia Napa Agia Napa
  Ermis Aradippou Ermis Aradippou 0:2 ASIL Lysi ASIL Lysi
  Akritas Chlor. Akritas Chlorakas 1:2 Pegia 2014 Pegia 2014
  PAEEK Kyrenia PAEEK Kyrenia 0:2 Omonia 29is Maiou Omonia 29 Maiou
  Ypsonas FC Krasava Ypsona FC 0:0 Omonia Aradippou Omon. Aradippou
  Omonia Psevda Omonia Psevda 2:1 Kouris Erimis Kouris Erimis
  APEP Pitsilia APEP Pitsilia 0:0 Spartakos Kitiou Spartakos Kitiou
  Oly. Lympion Olympias Lympion 3:0 PO Ormidias PO Ormidias
  AEP Polemidion AEP Polemidion 1:5 Iraklis Gerolakkou Ira. Gerolakkou
  APEA Akrotiri APEA Akrotiri FC 2:1 Anagennisi Derynias Anagen.Derynias
  Chalkanoras Chalkanoras Idaliou 1:2 Ethnikos Latsion Latsion
  Geroskipou FC Geroskipou FC 0:3 Aspis Pylas Aspis Pylas
Third Round Surin FC Surin City 2:0 Leo Chiangrai United Chiangrai Utd.
  Kabin Utd Kabin United 2:1 AET Prime Bangkok FC Prime Bangkok
  Surat City Wiang Sa Surat Thani City 4:5 on pens Udon United Udon United
  Lampang FC Lampang FC 1:3 Samut Sakhon City Samut Sakhon
  Inter Bangkok Inter Bangkok 1:4 Chiangmai United Chiangmai Utd.
  Udon Thani City Udon Thani City 0:2 Nakhonpathom United Nakhonpathom
  Uttaradit FC Uttaradit-Saksiam FC 1:2 AET Buriram United Buriram Utd.
  Suphanburi FC Suphanburi FC 0:2 Phitsanulok Unity Phitsanulok Uni
  Sisaket United Sisaket United 0:2 Bangkok FC Bangkok FC
  Lamphun Warrior Lamphun Warriors 5:1 MH Nakhonsi City MH Nakhonsi
  Sukhothai FC Sukhothai FC 3:2 AET Muangthong United Muangthong Utd.
  Songkhla Songkhla FC 7:5 on pens Rayong FC Rayong FC
  Nongbua FC Nongbua Pitchaya FC 1:2 Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC Kanchanaburi FC
  PT Prachuap FC PT Prachuap FC 2:1 Ratchaburi FC Ratchaburi FC
  Bangkok Utd. True Bangkok United 4:0 Samut Prakan City Samut Prakan C.
  Chonburi FC Chonburi FC 6:4 on pens BG Pathum United BG Pathum Utd.
matchday 18 Adiyaman FK Adiyaman FK 0:2 Esenler Erokspor E. Erokspor
  Kirsehir FSK Kirsehir Futbol Spor Kulübü 1:2 Zonguldak Kömürspor Z. Kömürspor
  Bucaspor 1928 Bucaspor 1928 0:0 Afyonspor Afyonspor
  Nazilli Bld. Nazilli Belediyespor 2:3 Ankaraspor Ankaraspor
  Serik Belediye Serik Belediyespor 2:2 1461 Trabzon FK 1461 Trabzon
  Bursaspor Bursaspor 0:2 Diyarbekir Spor Diyarbekir Spor
  68 Aksaray Bld 68 Aksaray Belediye Spor 0:0 Düzcespor Düzcespor
  Amed SK Amed SK 3:2 Somaspor Somaspor
  Karaman FK Karaman FK 1:0 Igdir FK Igdir FK
  Bld Derince Belediye Derince Spor 2:3 Menemen FK Menemen FK
Quarter-Finals
Liverpool Liverpool FC 5:1 West Ham United West Ham
matchday 21 Real Zaragoza Real Zaragoza 2:2 Levante UD Levante
  CD Leganés CD Leganés 1:1 CD Tenerife CD Tenerife
  SD Eibar SD Eibar 1:1 Sporting Gijón Sporting Gijón
matchday 10 Stade Brest U19 Stade Brest 29 U19 2:0 Angers SCO U19 Angers SCO U19
matchday 16 Erzurumspor FK Erzurumspor FK 1:1 Ümraniyespor Ümraniyespor
  A. Keciörengücü Ankara Keciörengücü 1:3 Bandirmaspor Bandirmaspor
  Adanaspor Adanaspor 0:1 Altay SK Altay SK
  Göztepe Göztepe 5:1 Eyüpspor Eyüpspor
matchday 10 Bnei Sakhnin Ihud Bnei Sakhnin 1:1 Hapoel Haifa Hapoel Haifa
  Maccabi Netanya Maccabi Netanya 0:3 Beitar Jerusalem B. Jerusalem
  Maccabi Haifa Maccabi Haifa 4:0 FC Ashdod FC Ashdod
  H. Beer Sheva Hapoel Beer Sheva 0:1 Maccabi Tel Aviv M. Tel Aviv
matchday 15 Kirikkalegücü Kirikkalegücü Futbol Spor Kulübü 0:0 Aliaga FK Aliaga FK
  52 Orduspor FK 52 Orduspor FK 0:1 Artvin Hopaspor Artvin Hopaspor
  Inegöl Kafkas Inegöl Kafkas Spor Kulübü 1:1 Mardin 1969 Spor Mardin 1969
  Edirnespor Edirnespor 1:2 Ayvalikgücü Belediyespor Ayvalikgücü Bld
  Karabük IY Karabük Idmanyurdu Spor 2:1 Tarsus Idman Yurdu Tarsus IY
  Batman Petrol Batman Petrolspor 2:0 Turgutluspor Turgutluspor
  Karsiyaka Karsiyaka 3:2 Sapanca Genclikspor Sapanca Genclik
 
Elazigspor Elazigspor 2:0 Eynesil Belediyespor Eynesil Bld
  Kelkit Hürriyet Kelkit Hürriyet Spor Kulübü 2:3 Bulvarspor Bulvarspor
  Silifke Bld Silifke Belediye Spor 4:2 Amasyaspor FK Amasyaspor FK
  Anadolu Üni Anadolu Üniversitesi 1:0 Hacettepe 1945 SK Hacettepe 1945
  Ergene Velimese Ergene Velimese Spor 2:3 Pazarspor Pazarspor
  Agri 1970 Spor Agri 1970 Spor 2:2 Kusadasispor Kusadasispor
  Bayburt ÖI Bayburt Özel Idare Spor 1:1 Fatsa Belediyespor Fatsa Belediye
  Akhisarspor Akhisarspor 1:0 Darica Genclerbirligi Darica GB
  Silivrispor Silivrispor 0:0 Büyükcekmece Tepecik Spor Tepecik Spor
  Karaköprü Bld Karaköprü Belediye Spor 4:1 Sivas Dört Eylül Futbol Sivas 4 Eylül
  Bld Kütahya Belediye Kütahyaspor 1:1 Erbaaspor Erbaaspor
  1922 Konya 1922 Konyaspor 1:1 Bornova 1877 SK Bornova 1877
matchday 16 Greifswalder FC Greifswalder FC postponed VSG Altglienicke Altglienicke
  Hertha BSC II Hertha BSC II 1:0 FC Hansa Rostock II H. Rostock II
matchday 15 Siirt IÖI Siirt Il Özel Idaresi Spor 1:1 Orduspor 1967 SK Orduspor 1967
  Sebat Gençlik Sebat Gençlik Spor 2:0 23 Elazig FK 23 Elazig FK
  Sultanbeyli Bld Sultanbeyli Belediye Spor 1:1 Alanya Kestelspor Alanya Kestel
  Bergama FK Bergama FK 1:2 Bursa Yildirim Spor Bursa Yildirim
  Tokat B. Plevne Tokat Belediye Plevne Spor 1:0 Catalcaspor Catalcaspor
  Cankaya FK Cankaya FK 0:1 Mus 1984 Musspor Mus 1984
  Adana 1954 FK Adana 1954 FK 2:0 Nevsehir Belediye Spor Nevsehir Bld
matchday 17 Saipa FC Saipa FC 1:0 Damash Gilan FC Damash Gilan
  Khosheh Talaei Khosheh Talaei Saveh 0:3 Naft Masjed Soleyman FC Naft M.I.S F.C.
  Fajr Sepasi Fajr Sepasi Shiraz 2:0 Pars Jonoubi Jam Pars Jam
  Darya Caspian Darya Caspian 0:3 Chadormalu SC Chadormalu SC
  Mes Kerman Mes Kerman 1:0 Mes Soongoun Varzaghan Mes Soongoun
  Khalij Fars Khalij Fars Mahshahr 1:0 Mes Shahr Babak FC Mes Shahr Babak
matchday 10 Navad Urmia FC Navad Urmia FC 2:0 Kavir Moqava Kavir Moqava
  Ayandeh Sazan Ayandeh Sazan Ardabil 1:3 Shohada Babolsar Sh. Babolsar
  FC KIA FC KIA 1:2 Shenavar Sazi Qeshm Shenavar Sazi
  Shahin Bushehr Shahin Bushehr FC 1:3 Atrak Khorasan Shomali Atrak Bojnourd
  Sepidrood Sepidrood Rasht FC 0:0 Bahman Tehran Bahman Tehran
  Shahid Ghandi Shahid Ghandi Yazd 1:0 FC Nikapars FC Nikapars
  PAS Hamedan PAS Hamedan 3:0 Chooka Talesh FC Chooka Talesh
  Petro Palayesh Petro Palayesh 11:30 AM Spad Alvand Spad
  Shohadaye Sari Shohadaye Sari 11:30 AM Foolad Novin Foolad Novin
  Niroye Zamini Niroye Zamini FC 1:1 Shahrdari Bandar Abbas Bandar Abbas
  Sh. Mahshahr Shahrdari Mahshahr 3:0 Shahrdari Bam Shahrdari Bam
matchday 14 Hertha BSC U17 Hertha BSC U17 5:0 FC Energie Cottbus U17 E. Cottbus U17
matchday 13 M'gladbach U17 Borussia Mönchengladbach U17 4:2 Arminia Bielefeld U17 Bielefeld U17
matchday 21 Tainan City Tainan City Taiwan Steel 9:00 AM Ming Chuan University Ming Chuan Univ
Round of 16 FK Sabail FK Sabail 6:0 FC Shamakhi Shamakhi
  Zira FC Zira FC 2:1 Turan-Tovuz IK Turan Tovuz
matchday 3 FC Drita FC Drita 2:1 FC Ballkani FC Ballkani
matchday 13 Sporting Lagos Sporting Lagos FC postponed Rivers United FC Rivers United
matchday 15 Doma United Doma United 1:0 FC Heartland FC Heartland
  Enyimba Aba Enyimba Aba 1:1 Enugu Rangers IFC Enugu Rangers
matchday 19 Albenga US Albenga 1:0 USD Lavagnese 1919 Lavagnese
  Sanremese Sanremese Calcio 1:0 PontDonnaz Hône Arnad Evançon PDHAE
  ASD Asti ASD Asti 1:1 AC Bra Bra
  Vado FC Vado 1:1 Alcione Milano Alcione
  Chieri ASD Chieri Calcio 3:1 Borgosesia Calcio Borgosesia
  Città Varese ASD Città Di Varese 2:1 ASDC Gozzano Gozzano
  RG Ticino RG Ticino 2:2 AVC Vogherese AVC Vogherese
  Fezzanese USD Fezzanese 0:2  ASD Chisola Calcio Chisola
  Ligorna SC Ligorna 1922 3:1 Derthona FBC Derthona
  Crema AC Crema 1908 0:3 Casatese Casatese
  Ponte S. Pietro AC Ponte San Pietro 0:1 Real Calepina FC Real Calepina
  Brusaporto Calcio Brusaporto 2:0 USD Castellanzese 1921 Castellanzese
  FC Clivense SM FC Clivense 1:3 GS Arconatese Arconatese
  Caldiero Caldiero Terme 1:0 Villa Valle Villa Valle
  Legnano Legnano AC 2:0 Virtus Ciserano Bergamo 1909 Virtus Bergamo
  Club Milano Club Milano 4:3 US Folgore Caratese Caratese
  Pro Palazzolo Pro Palazzolo 0:0 Tritium Calcio 1908 Tritium
  Desenzano Calcio Desenzano 0:0 USD Caravaggio Caravaggio
  Piacenza Piacenza Calcio 1919 1:1 Varesina Calcio Varesina
matchday 17 Chions APC Chions 1:1 USD Breno USD Breno
  Luparense Luparense FC 0:0 Cjarlins Muzane Cjarlins Muzane
  Monte Prodeco Prodeco Calcio Montebelluna 1:3 Union Clodiense Chioggia Clodiense
  Bassano FC Bassano 0:1 AC Este 1920 Este
  Montecchio Mag. UC Montecchio Maggiore 1:0 Treviso FBC 1993 Treviso
  Campodarsego AC Campodarsego 0:0 Virtus Bolzano Virtus Bolzano
  Mori S.Stefano Mori Santo Stefano 2:0 Portogruaro Calcio Portogruaro
  Forlì Forlì FC 3:0 Aglianese Calcio 1923 Aglianese
  Imolese Imolese Calcio 1919 0:1 Ravenna FC Ravenna
  Borgo S.Donnino Borgo San Donnino 0:4 Victor San Marino Victor SM
  Prato AC Prato 1:2 US Corticella US Corticella
  Certaldo Certaldo 1:3 AC Carpi Carpi
  Progresso SCD Progresso Calcio 2:2 Mezzolara Calcio Mezzolara
  Fanfulla ASD Fanfulla 1:4 Sant'Angelo Sant'Angelo
  Sangiuliano Sangiuliano City 2:1 Sammaurese Calcio Sammaurese
  Pistoiese US Pistoiese 1921 0:3 Lentigione Calcio Lentigione
  Sangiovannese Sangiovannese 1927 0:0 Sporting Club Trestina Trestina
  Cenaia SC Cenaia 1969 2:2 Mobilieri Ponsacco Mob. Ponsacco
  Seravezza Pozzi Seravezza Pozzi Calcio 1:1 USD Real Forte Querceta Real Forte
  Figline ASD Figline 1965 0:0 US Poggibonsi Poggibonsi
  Tau ASD Tau Calcio Altopascio 0:0 US Pianese Pianese
  Foll. Gavorrano US Follonica Gavorrano 2:2 GSD Ghiviborgo VDS Ghiviborgo
  Sansepolcro Vivi Altotevere Sansepolcro 2:1 San Donato Tavarnelle San Donato
  Livorno US Livorno 1915 1:0 Orvietana Calcio Orvietana
  R. Monterotondo Real Monterotondo 2:2 Alma Juventus Fano 1906 AJ Fano
  Fossombrone Fossombrone Calcio 1:3 Tivoli Calcio 1919 Tivoli
  Notaresco Notaresco Calcio 0:0 L'Aquila 1927 L'Aquila
  Avezzano Avezzano Calcio 1:0 Sora Calcio 1907 Sora
  Sambenedettese US Sambenedettese 1:3 FC Vigor Senigallia FC Senigallia
  Termoli Termoli Calcio 1920 0:0 Campobasso FC Campobasso 1919
  United Riccione United Riccione 0:1 SSD Atletico Ascoli Atl.Ascoli
  Chieti FC Chieti FC 1922 3:0 FC Matese Matese
  Vastogirardi Vastogirardi Calcio 0:3 Roma City FC Roma City
  Latte Dolce Sassari Latte Dolce 1:1 Flaminia Civita Castellana Flaminia
  Albalonga Cynthialbalonga Calcio 1:1 Boreale Boreale
  Trastevere Trastevere Calcio 4:3 Gladiator 1924 Gladiator
  Ischia SSD Ischia Calcio 1:1 Nocerina Calcio Nocerina
  Romana Romana FC 4:2 Nuova Florida Calcio Nuova Florida
  San Marzano San Marzano Calcio 0:0 Cavese 1919 Cavese
  Cassino Cassino Calcio 1924 2:0 Costa Orientale Sarda Sarrabus Ogl.
  Anzio Anzio Calcio 1924 1:1 Calcio Budoni Budoni
  Atletico Uri Atletico Uri 0:5 AS Ostiamare Lido Calcio Ostiamare
  Gelbison Gelbison 0:1 Fidelis Andria 2018 Fidelis Andria
  Rotonda Rotonda Calcio 5:0 Palmese Palmese
  Manfredonia ASD Manfredonia Calcio 2:1 FBC Gravina Gravina
  Barletta Barletta 1922 1:2 US Angri 1927 Angri
  Matera FC Matera 0:1 ASD Team Altamura Team Altamura
  Bitonto US Bitonto Calcio 0:1 Casarano Calcio Casarano
  Nardò AC Nardò 0:1 Santa Maria Cilento S.Maria Cilento
  Gallipoli Gallipoli Calcio 0:2 Martina Calcio 1947 Martina
  Paganese Paganese Calcio 1926 2:1 US Città di Fasano Fasano
matchday 19 Gioiese Gioiese 1918 0:1 Castrovillari Calcio Castrovillari
  Licata Licata Calcio 1:3 US Vibonese Vibonese
  Reggio Calabria LFA Reggio Calabria 1:0 Nuova Igea Virtus Igea Virtus
  Portici Portici 1906 3:1 ASD Akragas 2018 Akragas
  Acireale Acireale Calcio 2:1 Sancataldese Calcio Sancataldese
  San Luca ASD San Luca 2:0 ASD Canicatti Canicatti
  Città S.Agata Città di Sant'Agata 0:1 FC Trapani 1905 Trapani
  Siracusa Siracusa Calcio 2:30 PM Real Casalnuovo Casalnuovo
matchday 12 Al-Gharafa SC Al-Gharafa SC 2:1 Qatar SC Qatar SC
  Muaither SC Muaither SC 2:4 Al-Wakrah SC Al-Wakrah SC
  Al-Shamal SC Al-Shamal SC 0:0 Al-Arabi SC Al-Arabi SC
  Al-Rayyan SC Al-Rayyan SC 6:0 Al-Markhiya SC Al-Markhiya SC
matchday 6 Bengaluru U17 Bengaluru FC U17 4:30 AM Alchemy International FA U17 Alchemy U17
  S Odisha U17 Sports Odisha U17 7:30 AM Mohun Bagan Super Giant U17 MBSG U17
  ARA FC U17 ARA FC U17 7:30 AM Baroda FA U17 Baroda FA U17
  SAG FA U17 SAG Football Academy U17 7:30 AM Rajasthan United U17 Rajasthan U U17
  BBFS U17 Bhaichung Bhutia Football Schools U17 10:00 AM Punjab FC U17 Punjab FC U17
  United SC U17 United SC U17 10:00 AM East Bengal FC U17 East Bengal U17
  Brothers SA U17 Brothers Sports Association U17 11:00 AM Mumbai City FC U17 Mumbai U17
  Dempo SC U17 Dempo SC U17 11:00 AM Football Club Mangalore U17 Mangalore U17
  Belgaum U17 Belgaum United FA U17 11:00 AM Churchill Brothers FC U17 Churchill U17
  Muthoot FA U17 Muthoot Football Academy U17 12:30 PM Kerala Blasters FC U17 Blasters FC U17
  Reliance U17 Reliance Foundation Young Champs U17 1:00 PM Kenkre FC U17 Kenkre FC U17
matchday 11 Mumbai City Mumbai City FC 2:1 Mohun Bagan Super Giant Mohun Bagan SG
matchday 8 Jhapa FC Jhapa FC 2:0 Dhangadhi FC Dhangadhi

Select date

Today

Player birthdays

Coach birthdays

Transfers

  • Hosei Kijima
    Age: 21 Years  Japan
    Position: Mittelfeld
    Market values: -
    Fee: draft
    Wake Forest Demon Deacons (Wake Forest University)
     
    St. Louis CITY SC
  • Adrien Pérez
    Age: 28 Years  United States
    Position: Right Winger
    Market values: €300k
    Fee: free transfer
    San Diego Loyal SC
     
    Louisville City FC
  • Raffaele Spina
    Age: 21 Years  Italy
    Position: Centre-Back
    Market values: €100k
    Fee: free transfer
    SC Ligorna 1922
     
    ASD Manfredonia Calcio
  • Alberto Spina
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Goalkeeper
    Market values: €75k
    Fee: free transfer
    ASD Team Altamura
     
    Santa Maria Cilento
  • Simone Milani
    Age: 27 Years  Italy
    Position: Left Winger
    Market values: €50k
    Fee: free transfer
    Cynthialbalonga Calcio
     
    Real Monterotondo
  • Elia Meucci
    Age: 26 Years  Italy
    Position: Right Midfield
    Market values: -
    Fee: free transfer
    ASD Pontassieve Calcio
     
    FC Scandicci 1908
  • Davide De Martin
    Age: 27 Years  Italy
    Position: Sturm
    Market values: -
    Fee: free transfer
    USD Opitergina
     
    FC Calvi Noale
  • Matt Richards
    Age: 19 Years  England
    Position: Central Midfield
    Market values: -
    Fee: loan transfer
    West Bromwich Albion U21
     
    Stourbridge FC
  • Saymon Sclano
    Age: 16 Years  Italy
    Position: Goalkeeper
    Market values: -
    Fee: free transfer
    Bologna Under 17
     
    US Grosseto 1912
  • Reece Hall
    Age: 20 Years  England
    Position: Right-Back
    Market values: -
    Fee: loan transfer
    West Bromwich Albion U21
     
    Hereford FC
  • Mario Verona
    Age: 32 Years  Italy
    Position: Sturm
    Market values: -
    Fee: free transfer
    USD Fezzanese
     
    USD San Marco Avenza
  • Akira Fitzgerald
    Age: 36 Years  Japan
    Position: Goalkeeper
    Market values: €50k
    Fee: ?
    Richmond Kickers
     
    North Carolina FC
  • Luca Frisella
    Age: 20 Years  Italy
    Position: Left-Back
    Market values: -
    Fee: ?
    ACD Don Carlo Misilmeri
     
    SC Mazarese
  • Joel Núñez
    Age: 30 Years  Spain
    Position: Centre-Forward
    Market values: -
    Fee: ?
    Osimana
     
    Nuova Santegidiese 1948
  • Nate Jones
    Age: 22 Years  United States
    Position: Abwehr
    Market values: -
    Fee: ?
    Austin FC
     
    Colorado Rapids
  • Federico Ardissone
    Age: 18 Years  Italy
    Position: Sturm
    Market values: -
    Fee: ?
    SSD Imperia 1923
     
    Golfo Dianese 1923
  • Rildo
    Age: 23 Years  Brazil
    Position: Left Winger
    Market values: €1.00m
    Fee: End of loan
    Portimonense SC
     
    CD Santa Clara
  • Charlie Kirk
    Age: 25 Years  England
    Position: Left Winger
    Market values: €400k
    Fee: -
    Charlton Athletic
     
    Without Club
  • Cameron Peupion
    Age: 21 Years  Australia
    Position: Attacking Midfield
    Market values: €150k
    Fee: End of loan
    Cheltenham Town
     
    Brighton & Hove Albion U21